Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najważniejsze pytania, które Państwo najczęściej nam zadają. 

 

 1. W jakim czasie dojeżdżają holowniki Mazur autopomoc na miejsce wezwania?
  Nasze samochody Pomocy Drogowej rozstawione są w różnych dzielnicach Warszawy. Kierowane są z najbliższej lokalizacji do miejsca wezwania. Dojazd zajmuje nam średnio około 15 do 30 minut w zależności od dnia tygodnia i od pory dnia.

 2. Czy małe awarie jak pęknięty przewód paliwa, wodny, urwany pasek klinowy, czy rozładowany akumulator naprawiacie na miejscu awarii? Oczywiście, takie awarie staramy się naprawić na miejscu, tak aby skrócić czas naprawy i zminimalizować koszty. Telefon całodobowy: 602-305-207

 3. Jaka jest cena holowania samochodu na terenie Warszawy?
  Nasza firma Mazur Pomoc Drogowa Warszawa oferuje Państwu niskie i uczciwe ceny holowania. Średnia cena holowania na terenie Warszawy to 120 zł, ale w Soboty i Niedziele oraz w tygodniu - w porach bez korków, holowanie jest w niższych cenach. Udzielmy Rabatów, nasze ceny są rozsądne i negocjowalne, tak aby byli Państwo zawsze zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Każde holowanie ustalane jest z góry przez telefon przed przyjazdem holownika. Telefon 602-305-207.

 4. Czy warsztat Mazur autopomoc od razu zajmie się naprawą mojego samochodu w przypadku awarii mechaniki, elektryki, zawieszenia…?
  Samochody odholowane do naszego warsztatu są od razu naprawiane bez oczekiwania. W zależności od usterki, z reguły tego samego dnia są gotowe do odbioru.

 5. Czy mój naprawiony samochód możecie Państwo dostarczyć pod wskazany adres?
  Na życzenie Klienta odwieziemy lawetą naprawione auto pod wskazany adres.

 6. Nalałem niewłaściwe paliwo do zbiornika paliwa. Zamiast benzyny nalałem ropę. Czy firma Mazur autolaweta moze mi pomoc?
  W naszych samochodach pomocy drogowej Mazur posiadamy specjalne urządzenia do przepompowywania paliwa oraz w razie potrzeby czyszczenia filtrów. Po wypompowaniu zalewamy właściwym paliwem i uruchamiamy pojazd. Odbywa się to z reguły w miejscu zdarzenia.

 7. Mam pojazd ze skręconymi trwale kolami. Czy jest możliwość holowania go do mojego warsztatu?
  Nasza firma ma lawety wyposażone w wózki transportowe służące do takich sytuacji, w których do załadunku na platformę nie mają znaczenie ustawienia kół.

 8. Czy samochód z zablokowanym hamulcem rączym, zamarznięta linką hamulca rączego, czy blokadą kół tylnych, mogą Państwo wyciągnąć z parkingu i zawieść do warsztatu?
  Takie sytuacje zdarzają się dość często. Szczególnie zimową i mroźną porą. Nasza firma Mazur Auto Pomoc i Autoholowanie specjalizuje się w pomocy przy takich awariach. Nasze lawety mają bardzo mocne wyciągarki oraz wózki pod zablokowane koła, przy których użyciu samochód wskakuje na lawetę i jest zawożony we wskazane miejsce.

 9. Czy jest możliwość przetransportowania samochodu o bardzo niskim zawieszeniu sportowym, lub np. Citroen z opuszczonym zawieszeniem? Dbamy o każdy szczegół takiego holowania i szczególną uwagę zawsze przykładamy do załadunku zabezpieczenia i rozładunku takiego samochodu. Holowniki naszej Pomocy Drogowej Mazur mają lawety przystosowane do holowania samochodów o niskim zawieszeniu.

 10. Warsztat do którego chcę zaholować mój samochód jest już zamknięty. Czy wasza firma może go zabrać z miejsca awarii i dostarczyć go do wskazanego przeze mnie warsztatu w godzinach jego pracy?
  Tak oczywiście. Posiadamy w Warszawie strzeżony parking, na który zabieramy Państwa samochód. We wskazanym terminie zawozimy we wskazane miejsce.

 11. Czy cena usługi naprawy uszkodzenia w waszym warsztacie mogę ustalić telefonicznie po opisie objawów uszkodzenia?
  Staramy się dokładnie określić cenę takiej naprawy w naszych warsztatach. W przypadku poważniejszych napraw, każda uwaga jest zawsze przed jakąkolwiek naprawą omawiana z naszym Klientem.

 12. Który Warsztat firma Mazur autopomoc poleca w przypadku usterki samochodu w Warszawie?
  Awarie, które przydarzają się w samochodach są bardzo różne i dotyczą z reguły różnych podzespołów: zawieszenie, silniki, elektryka. Ze względu na tą różnorodność, w zależności od usterki przewozimy auta do warsztatów specjalizujących się dokładnie w naprawie danego podzespołu.

 13. Czy firma Autopomoc Mazur wystawia faktury VAT?
  Tak, na wszystkie usługi świadczone przez nasza firmę wystawiamy faktury VAT.

 14. Czy współpracują Państwo z wulkanizacją otwartą w nocy 24h na terenie Warszawy?
  Wulkanizacje mamy dostępne 24 godziny/dobę, zawozimy/odbieramy, demontujemy i montujemy uszkodzone koła od ręki.

 15. Czy firma Mazur Holowanie Warszawa ma w lawecie pomocy drogowej kompresor do napompowania koła na miejscu awarii bez jego demontażu?
  Tak, Holowniki Mazur Autopomoc mają na wyposażeniu kompresor do pompowania kół.

 16. Mamy do przetransportowania dwa samochody na lawecie. Czy jest możliwość, aby przewieźć je jednym kursem?
  Firma Mazur holowanie pojazdów dysponuje lawetami oraz przyczepami, dzięki czemu możemy przewozić kilka aut na raz.

 

FAQ

          602 305 207

TANIA pomoc drogowa w Warszawie

MENU

O nas

Nasza firma powstała z myślą o Klientach, którzy cenią swój czas. Specjalizujemy się w usługach związanych z pomocą drogową,obsługujemy garaże podziemne przy zachowaniu najwyższej jakości i profesjonalizmu. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy!

Auto Pomoc MAZUR Warszawa © 2018-2020

wykonanie: projekty-graficzne-online.pl

Jesteśmy na

Dodaj OPINIĘ

Płatności

Gotówką

Kartą