TAGI: holowanie warszawa bemowo, laweta warszawa bemowo, awaryjne odpalanie samochodu warszawa bemowo, wymiana koła warszawa bemowo, dowóz paliwa warszawa bemowo, bemowo ciekawostki, tablice rejestracyjne Bemowa, bemowo tablice rejestracyjne

Swoją pomoc drogową i holowanie świadczymy dla Państwa również na terenie dzielnicy Bemowo.

Reagujemy szybko, usługę wykonujemy solidnie i w przystępnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu: 602 305 207.

 

DZIELNICA BEMOWO

 

Bemowo leży w północnej części Warszawy po lewej stronie od Wisły. Północna granica Bemowa stanowi granicę miasta stołecznego. 

Dzielnica zajmuje powierzchnię 24,95 km², a jego liczba mieszkańców wynosi ponad 120 tys. (stan na styczeń 2017).

 

Nazwa dzielnicy, nawiązująca do Fortu Bema, pochodząca od nazwiska generała Józefa Bema. Bemowo ma bogatą przeszłość, która sięga XV-wiecznego osadnictwa na Mazowszu. W XIX wieku nastąpił rozkwit ekonomiczny tych obszarów, dzięki czemu Bemowo stawało się coraz ważniejsze. W okresie międzywojennym rozpoczęła się urbanizacja Bemowa. Dogodna lokalizacja Bemowa sprzyjała ustanowieniu tam w czasie Powstania zbrojowni i sekretnej radiostacji. Po wojnie Bemowo rozwijało się głównie dzięki potrzebom wojska. Na jego terenie powstało bowiem lotnisko, a w 1951 roku założono Wojskową Akademię Techniczną. W tym samym roku Bemowo oficjalnie stało się częścią Stolicy.

 

Tablice rejestracyjne Bemowa: WB.

 

Podział Bemowa według Miejskiego Systemu Informacji:

 

  • Lotnisko
  • Fort Radiowo
  • Boernerowo
  • Bemowo Lotnisko
  • Fort Bema
  • Groty
  • Górce
  • Chrzanów
  • Jelonki Północne
  • Jelonki Południowe.

 

Dzielnica Bemowo związana jest ściśle z Wojskiem Polskim. Obecnie na terenie Bemowa funkcjonuje kilka jednostek, zakłady i instytuty. Bemowo to również wiele nowych inwestycji: place zabaw, przedszkola, żłobki, szkoły. Nie brakuje tu również osiedli mieszkalnych o różnej zabudowie (również tej za czasów PRL). Wiele jest centrów handlowych i hipermarketów. Zaletą tej dzielnicy są duże zielone obszary.

Pomoc drogowa Warszawa BEMOWO

          602 305 207

TANIA pomoc drogowa w Warszawie

MENU

O nas

Nasza firma powstała z myślą o Klientach, którzy cenią swój czas. Specjalizujemy się w usługach związanych z pomocą drogową,obsługujemy garaże podziemne przy zachowaniu najwyższej jakości i profesjonalizmu. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy!

Auto Pomoc MAZUR Warszawa © 2018-2020

wykonanie: projekty-graficzne-online.pl

Jesteśmy na

Dodaj OPINIĘ

Płatności

Gotówką

Kartą